ĎAKUJEME ZA ROK 2020

Vážení hráči/hráčky,

v mene projektu PvPMania.eu Vám chcem poďakovať za úspešný a náročný rok 2020, ktorý bude o pár hodín za nami. Investovali sme vďaka Vám v ďalšom rozvíjaní serveru – jeho oprave stability a ďalším novinkám. veľká vďaka patrí aj bývalému členovi Teamu D0bbymu, ktorý celý rok pracoval na prepracovaní celého systému serveru a na každý novinkách. V apríli 2020 sme aj oslavovali úspešné 2 roky projektu. Za rok 2020 sme museli podstúpiť niekoľko desiatok náročných denných a hlavne ranných údržieb, kde sme zabezpečovali server proti útokom a ďalším neprajníkom. Ďalej sa nám poradilo spustiť Turnaje, ktoré sme organizovali skoro ďalší mesiac. Zaznamenali sme pri nich rekord počtu hráčov na serveri a to 170 hráčov. Od novembra 2020 sme zaznamenali veľké pády serveru pár krát za deň, na ich oprave sme pracovali viac než cez 3,5 týždňa, otestovali sme niekoľko nových strojov a investovali nemalé peniaze a úsilia do jeho opravy. Na záver roka sme si pripravili po dlhšej dobe väčší update a to minihru SkyWars. Aktuálne len vďaka Vám mávame na serveri denne aj nad 100+ hráčov online, ktorá sa držia niekoľko hodín. Vďaka tomu sme zvýšili aj priemerný počet hráčov zo 60 na 80-90 hráčov. Ďakujem aj celému Teamu, za plnenie svojich povinností a pomoc pri zdokonaľovaní projektu – Helper Teamu pri pomáhaní hráčom a X hodín strávených prehľadávaním hráčov v podpore. taktiež Builder Teamu za skvelú odvedenú prácu a množstvo skvelých máp. Podarilo sa nám aj zverejniť tento rok nové Main Lobby.
Ďakujeme aj všetkým hráčom, ktorí nás podporili zakúpením akéhokoľvek druhu VIP. A na záver patri vďaka všetkým hráčom, ktorí u nás pravidelne hrajú a pomáhajú nám tak sa zdokonaľovať!

Týmto Vám chceme poprať všetko dobré v novom roku 2021 a my sa na vás tešíme s novými úžasnými updatami aj v novom roku.

  • nixacik, vedúci projektu PvPMania.eu

Nezaradené

Odporúčané články