3 ROKY PVPMANIE

dnes 2.4.2021 jsou to přesně 3 roky co existuje tento projekt PvPMania.eu

Projekt vznikl 2.4.2018. Vytvořili ho nixacik a Doctuurek (který se po 2 týdnech svého postu vzdal) a samotné spuštění projektu bylo 14.2.2018.

Chceme Vám tímto příspěvkem shrnout velké novinky za poslední rok:

Dne 25.11.2020 proběhla neodkladná odstávka serveru ze dne 23.11 – 24.11 2020. Odstávka měla své výhody, opravili jsme patřičné chyby serveru a měli jsme tak možnost server stabilizovat. Nevýhodou však zůstává negativní reakce našich hráčů, nicméně musíme Vám poděkovat za Vaši setrvačnost! Premium hráčům byl prodloužen jejich rank o 2 dny, jakožto útěcha.

Dne 25.11.2020 jsme uzavřeli spolupráci se stránkou Colossus Tournament jenž se následně po pár hodinách stal našim partnerem. Colossus Tournament je online Esport platforma, která umožňuje hráčům soutěžit, výherci této soutěže mohou získat výhru v podobě peněžní! Děkujeme Colossus Tournament za možnost spolupráce a za jejich služby.

Dne 28.11.2020 byl zveřejněn update jménem 11.0. Tento update přinesl velkou vzhledovou změnu ze strany našeho lobby, vypracované, velké a překrásné lobby se stalo velice populární ze strany našich hráčů, kladné recenze a zpětná vazba nás zcelila! Nesmíme Však zapomenout na Mystery Boxy které tento update přinesl společně se zmiňovaným lobby. Mystery Boxy lze nalézt opravdu mnoho věcí v různých raritách, velkým plusem pro VIP je určitý počet Mystery Boxů ke každému nákupu či navýšení svého premium účtu.

Dne 24.12.2020 jsme oslavili vánoční svátky společně s našimi hráči. Ačkoliv situace, která zasáhla prakticky celý svět není jednoduchá, i přesto jsme byli schopni bavit se a smát se. Vánoce ovlivnily pracovní dobu, která činila dva datumy které byli zcela volné, tedy zavřené. Server byl ozvláštněn našimi Buildery, lobby bylo tak výrazně zasněžené s nádechem Vánočním. 

Dne 28.12.2020 proběhl update zvaný 12.0. Tento update nám přinesl novou minihru jménem SkyWars, jde především o získání co nejlepších itemů prostřednictvím otevírání beden, zabít veškeré protivníky hrající na minihře a vyhrát tak hru! Minihra zahrnuje také mnoho skvělých kitů, např.: KillSoundy, KillEfekty, a Taunty které je možné zakoupit na SkyWars Lobby v obchodě který naleznete v inventáři, přičemž tato vylepšení jsou permanentní!

Rok 2020 nám končí a začíná tak nový rok 2021! Rok 2020 nebyl sice vůbec jednoduchý a byl tak velice náročný, ale i přesto jsme to společně zvládli a pokračujeme dál. Přejeme šťastný nový rok 2021 plný zábavy a radosti! 

Dne 9.1.2021 jsme zveřejnili nový trailer! Server tak získal větší pojem mezi hráči a napočítali jsme více než 100 hráčů hrajících na našem serveru.

Dne 12.1.2021 proběhla stabilizace serveru, nadále jsme však řešili další potíže a snažili se tak ze serveru vytěžit maximum.

Practice dne 15.1.2021 byl po menší údržbě opětovně spuštěn i s novinkami, vznikl tak update s označením 12.5! Byli přidány nejen mapy, ale bylo také opraveno combo a další. Doufáme, že se vám tento update líbí a oceníte tak naši snahu.

Dne 20.3.2021 od 17:00 se uskutečnil “AxePvP Tournament” v hojném počtu hráčů, toto číslo činilo 105 hráčů. Tento tournament umožnil hráčům zahrát si tak na pravé Vikingy a pomocí svých silných seker porážet své nepřátele v 1vs1 souboji. Výherce letošního Tournamentu se stal NahioTry, přičemž výherce získal nejen slíbenou výhru, ale také účast na streamu jenž se konal na platformě YouTube a Twitch.

Také týden po turnaji 27.3.2021 17:00 se konalo druhé Hraní s Teamem, které si hráči chválili, za což jsme velmi rádi.

V březnu se udály i menší změny na židlích ve vedení serveru. Na vedení serveru přišel po delší době bývalý člen Teamu a dnes už současný Venty_ a bohužel událo se i to smutnější. Dne 18.3.2021 nás opustil na pozici Vedení serveru D0bby_. Odešel načerpat zkušenosti na jiný server a my mu tímto přejeme hodně štěstí.

Za poslední rok jsme „prokopali“ celý systém serveru na náš vlastní a tak stabilizovaly server. Dnes už s hrdostí víme říci, že máme verzi našeho systému (tzv. Core) ve verzi 2.0.1.

Děkujeme nejen našim členům týmu, ale také Vám hráčům za neustálou podporu a důvěru z vaší strany, projekt bez hráčů by nemohl fungovat, děkujeme všem sponzorům a premium uživatelům. Přejeme příjemné hraní na serveru všem!

S pozdravem

 Vedení projektu PvPMania.eu.

Odporúčané články